UYARI!!!

Sevgili arkadaşlar;

Dostluk ve arkadaşlığı pekiştirmek motivasyon ve eğlence amacı ile yapılan Futbol Turnuvası  son haftalarda yakışıksız görüntüler ve centilmenlik dışı  hareketlerin olduğu görüldü.

Başlangıç amacını aşan bu durum turnuvanın sürdürülebilme ihtimalini azaltmakta ha keza sonlandırılmasına sebep olabilecektir.

Sizden ricamız maç  içinde veya dışında maçı yöneten hakeme saygısızlık edilmemesi, oyuncuları tahrik ve küçük düşürücü söylemlerden uzak durulması, kavga ve tartışmanın  kesinlikle yapılmamasıdır.

Özellikle kaptan ve takım temsilcileri bu konuda daha hassas davranmalıdırlar. Gerekli önlem ve davranışı sergilemeyen ve istenmeyen olayların çıkmasına neden takımlar ceza alacaktır…

EBUBEKİR BAŞKAN YİNE SAHADA

Katarlı milyarderler gibi kulüp sahibi olmaya doymayan Başkan dun gece yine halısahada göründü. KARDİYOVERSİYON FK ile CERRAHİ SK arasında oynan hazırlık maçında BAŞKAN EBUBEKİR ARSLAN kenarda incelemelerde bulundu. Karşılaşmada oynayan takım kaptanları kulüplerinin satılmasını istemiyor.
Sırf bu yüzden gözden uzak 23-24 saatlerini tercih ettiklerini fakat yinede BAŞKAN presinden kurtulamadıklarını ifade ettiler.

Başkan yeni takımları satın almakta kararlı olduğunu bedava dağıttığı sular ile bi kez daha gösterdi. Suan halihazırda 3 takıma sahip olan BAŞKAN EBUBEKİR ARSLAN bakalım amacına ulaşabilecekmi zaman bize bunu gösterecek…

SAKATLIK GELİP GEÇİDİR. ÖNEMLİ OLAN…

Kulüp doktorlarının bu artık koşamaz dediği Önder Mengeç, tıp camiasını şaşırttı. Vurulmayı bekleyen sakat bir attan Safkan Arap tayına döndü.

Önder şu açıklamaları paylaştı:

‘Her transfer sezonunda beni takımına davet eden Ebubekir başkana ve buna vesile olan Burhanettin kaptanıma şükranlarımı sunuyorum. Bu sene nasip oldu ama ufak bir tahlilsizlikle ilk hazırlık maçında sakatlandım futbola kendimi veremedim. Sakatlıklar gelip geçicidir önemli olan rakipten 1 gol fazla atmak.

İki hafta arayla koşulara başlayıp tekrar sahalara döndüm hazırlık maçlarında yenilgisiz devam ediyoruz. inşallah bunu ligede yansıtıriz Ayyildiz Klinik Destek SK formasını terlemek benim için bir şereftir.

Umarım sakatsız bir lig olur.’ dedi

Bu seride turnuvada yer alan oyuncuları ele alacağız.